Merhaba ;

Türkiye’de online olarak kurulan, sizlerin mutluluğu ve memnuniyetini esas alan, kendi yerli üretimleri ile kaliteyi daima ön planda tutan, 1 milyonun üzerinde takipçisi olan sosyal medya üzerinden sizlere ulaşarak en doğal ve samimi şekilde üretimlerin tanıtımını yaparak sizlerle aile olan bir butiğiz.

Seda Tekstil geçmişinde yerli ve ihracat olmak üzere bir çok markaya üretim sağlamış, atölyeleri ile kendi bünyesinde tasarımları ile birçok mağazanın reyonunda bulunmuş bir üretim alanıydı. Seda tekstilin geçmişi yaklaşık 1980’lere dayanmaktadır. Baba mesleği dediğimiz tekstil dalında ise işimizi online’a taşıyarak 2019 yılında Seda ve Anıl kardeşler olarak biz devraldık.

Seda Fidan Butik e-ticaret üzerinden perakende sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetimiz her zaman ön planda olup, ilk günden bu yana duruşumuzu asla değiştirmedik.

Her gün online mağazamıza yüklenen yeni ürünlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Her ürünü ayrı kombinler haline getirerek gerek videolu gerek yakın görseller ile en şeffaf şekilde sosyal medyamız üzerinden sizlerle buluşturuyoruz.

Ürünlerimiz üretim aşamasından depomuza kadar, depomuzdan tek tek paketlenip kargoya verilene kadar kalite kontrol aşamalarından geçmektedir.

Sedafidanbutik.com , veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Sedafidanbutik.com adresimizde kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, Taksit seçenekleri ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR